Otomotiv Mekanik

Oto mekanik bakım onarım servisi olarak Türkiye’ ki birçok markaya hizmet veren firmamız kaliteli işçiliğiyle kusursuz hizmet vermektedir.

Otomotivler kullanım, sürücü hataları ve bazı nedenlerden dolayı mekanik aksamlar da sorunlar çıkarmaktadır. Uzman personelim ile mekanik arızaların giderilmesi onarılması bakım ve servis hizmetlerini profesyonel olarak yapmaktadır. Çelik Kardeşler Otomotiv olarak müşteri memnuniyetinin haklı gururunu yaşamaktayız.

  • Mekanik aksamlar genel bakım
  • Oto Mekanik aksamlar bakım onarım
  • Mekanik parçaların değişimi
  • Arıza tesbit ve onarım
tamir

profesyonel işçilik

her marka ve model

araçların mekanik aksam işleri

Firmamız bayiliklerinin yanında her marka araçlar için üst düzey kalitede mekanik aksam işlemleri yapmaktadır

ORTA MAHALLESİ, İMRAN HAN, NUMUNEBAĞI CD. NO:48, BAYRAMPAŞA/İSTANBUL

Çalışma Saatleri:

hafta içi: 08:00–18:00
Cumartesi: 08:00–18:00

OTO MEKANİK BAKIM ONARIM NEDİR?

Mekanik aksamlar bir bütün olarak değerlendirilerek bütün parçalar detaylı bir şekilde incelenir. İnceleme ekibinin raporuna göre gerekli tamir ve değişim yapılarak araç ilk günkü performansına kavuşturulur. Çelik kardeşler otomotiv yaptığı mekanik bakım ve onarım işlerinde kaliteden ödün vermeden en kaliteli hizmeti sunacağının garantisini veriyor.

MOTOR REVİZYONU

Motorla ilgili bütün parçalaın sökülüp takılması arızaların giderilmesi gerek görülürse parça değiştirilmesi profesyonel ekibimiz tarafından titizlikle yapılmaktadır. Motor bakım onarım işlerinin önemli olduğunu ve uzmanının yapması gerektiğini unutmayın. Çelik Kardeşler Otomotiv motor revizyon ve parşa değişimlerinde üstün kalitedeki servisi ile müşterilermize hizmet vermektedir.

YAĞ KAÇAK KONTROL VE TAMİRİ

Zamanında değiştirilmeyen motor yağı ve motor yağı kaçağı olması durumunda aracınızda ciddi sorunlara sebep olabilir. Fiziksel olarak ve otomotivlerin teknolojisine göre göstergelerden de yağ kontrolleri yapılmaktadır.
Kaliteli Yağların Etkileri

  • Motor ömrünü uzatır
  • Motorun daha sessiz çalışmasını sağlar
  • Yakıt tasarrufuna sağlar.

TRİGER DEĞİŞİMİ

Kaporta işlemleri ve boya işlemleri fiyatları yapılacak işleme göre değişkenlik göstermektedir.

Güncel fiyatlar için bizimle irtibat kurunuz.

Çelik Kardeşler Otomotiv